Cennik biura tłumaczeń w Szczecinie

Cennik biura tłumaczeń w Szczecinie

Tłumaczenia to dzisiaj, w tym globalnym społeczeństwie, z naciskiem na globalną gospodarkę, istna żyła złota. W czasach, gdy właściwie granic nie ma oraz pojęć takich jak „niemożliwe” – wszyscy jak tylko możemy chcemy skorzystać z tego, iż świat stał się jedną globalną wioską.

Język właściwie stanowi jedyne wyzwanie, które trzeba przekroczyć, aby uszczknąć z tego wszystkiego coś dla siebie. Nic więc dziwnego, że biura tłumaczeń nie narzekają na brak Klientów. A jak jest z cenami? Dzisiaj przyjrzymy się szczecińskiemu rynku tłumaczeń i spróbujemy ocenić, czy przeciętnego Kowalskiego stać na skorzystanie z tych usług.

Biuro Tłumaczeń Translavox

Ceny biura tłumaczeń Translavox idą na pierwszy ogień. Tym bardziej, że to zacne biuro tłumaczeniowe w swojej ofercie daje nam zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne. Warto również zwrócić uwagę na tłumaczenia symultaniczne w cenie 100 zł za 4 godziny usługi, jednak tutaj firma oferuje do dyspozycji Klienta 2 tłumaczy. W ofercie biura istnieje również możliwość wynajmu sprzętu konferencyjnego w cenie 1700 zł za dzień. Jeśli ma się wątpliwości co do tego, ile będzie kosztować obsługa w indywidualnym wypadku – zawsze można za pomocą strony zamówić indywidualną wycenę.

Poza tym Translavox świadczy usługi w cenach:

  • Tłumaczenia biznesowe – od 35 PLN / strona
  • Tłumaczenia techniczne – od 40 PLN / strona
  • Tłumaczenia literackie – indywidualna wycena
  • Korekta tekstu obcojęzycznego – od 15 PLN / strona
  • Nagrania lektorskie w innych językach – od 120 PLN

Biuro Tłumaczy, ul. Kaszubska, Szczecin

To kolejna grupa specjalistów, której ofercie i cennikowi chcieliśmy się przyjrzeć. Oferta jest bardzo podobna jak w przypadku poprzedniego biura – znajdziemy zarówno mniej zaawansowane tłumaczenia, jak również te na poziomie symultanicznym. Ciekawą propozycją biura są specjalistyczne tłumaczenia z dziedzin takich jak: technika, ekonomia, prawo, medycyna.

Jak maluje się cennik tego szczecińskiego biura tłumaczeń?

Jeśli chodzi języki angielski i niemiecki cena za stronę:

  • z języka obcego na polski – 40 zł
  • z języka polskiego na obcy – 40 zł

Jeśli chodzi języki rosyjski i francuski cena za stronę: 50 zł

Jeśli chodzi o pozostałe języki europejskie:

  • z języka polskiego na obcy – 60-90 zł
  • z języka obcego na polski – 60-80 zł

Na koniec warto jeszcze nadmienić o jednym biurze tłumaczeń w Szczecinie znanym jako mTłumaczenia, z racji naprawdę bogatej językowo oferty – gdzie tłumaczenia zaczynają się od 36 zł w języku np. angielskim, a kończą na 110 zł w języku hindi (cena za stronę).