Organizowanie urodzin dla dzieci - pomysł na biznes

Organizowanie urodzin dla dzieci – pomysł na biznes

Poszukując inspiracji na stworzenie nowego biznesu często skupiamy się na dorosłych jako grupie docelowych odbiorców. Zapominamy przez to, że pomysł na biznes dla dzieci to świetne i nieograniczone źródło rozwoju usług dla najmłodszych. Dobrym pomysłem jest stworzenie firmy zajmującej się organizowaniem urodzin dla dzieci.

Warto na początku rozważyć sytuację na rynku jeśli chodzi o przedsiębiorstwa, które za target objęły najmłodszych konsumentów. Po powierzchownej analizie okazuje się, że konkurencja na pewnych polach (marki odzieżowe i zabawki) jest bardzo duża. Jednak jeśli chodzi o organizację eventów, przygotowanie przyjęcia urodzinowego, to tutaj jest większe pole działania. Firmy tego typu działają zwykle tylko w dużych miastach, niektórzy ograniczają się nawet do świadczenia usług tylko w danych dzielnicach. Dobrym pomysłem jest rozszerzyć działalność o pobliskie miejscowości, a ewentualne koszty dojazdu wliczyć w inne wydatki.

Dla dzieci na urodzinach najważniejsza jest zabawa!

Ważne jest dokładne przemyślenie oferty firm organizującej urodziny dla dzieci. Wątpliwości nie podlega to, że biznes musi być wyjątkowy, proponować coś unikalnego i nietuzinkowego. Na całe przeprowadzenie imprezy składa się wiele zadań jak na przykład: przygotowanie posiłków. Powinny być one dopasowane do preferencji dzieci, a nawet spersonalizowane dla solenizanta. Oprawa przyjęcia, czyli dekoracje, muzyka, zaproszenia są nie mniej istotne, bo tworzą one poczucie dbałości o detale i składają się na wyrobienie sobie odpowiedniej marki. Szczegóły świadczyć będą o jakości świadczonych usług, mogą stać się czymś co wyróżnia na tle konkurencji i pozwala w sposób naturalny podnieść ceny. Najważniejsze jednak to przeprowadzenie doskonałej zabawy dla wszystkich dzieci. Tutaj kluczowym jest zatrudnienie wykwalifikowanych animatorów. osoby podejmujące się animacji przyjęć dla dzieci powinny być kreatywne, pełne energii, sprawne fizycznie. Selekcja i ograniczenie animatorów do grona osób z doświadczeniem i wykształceniem pedagogicznym to również wyznaczniki poziomu usług. Tak więc, szeroka oferta zabaw, gier, zgromadzona baza zabawek to fundamenty, na których opierać się będzie ten biznes.

Internet jest świetnym nośnikiem reklamy naszego biznesu i źródłem informacji dla konsumentów. Nie należy zapominać, że to właśnie rodzice decydują o wynajęciu firmy organizującej eventy dla dzieci i to właśnie ich należy do siebie przekonać. Zwykle są to młodzi, dobrze wykształceni i dobrze sytuowani ludzie, tak więc e-biznes to najlepsze na co możemy się zdecydować.

Firmy zajmujące się organizowaniem urodzin dla dzieci:

  • Monika Chmielewska Agama Sport
   Adres: ul. Strzelców 17a/31, 31-422 Kraków
   Telefon: +48  664 455 766
   E-mail: [email protected]
   Strona organizatora
  • GOjump – Centralna
   Adres: ul. Centralna 41A, 31-586 Kraków
   Telefon: +48 533 399 245
   E-mail: [email protected]
  • Anikino – kraina zabaw dziecięcych
   Adres: ul. Nieduża 4, 31-443 Kraków
   Telefon: +48 601 959 022
   E-mail: [email protected]